Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Koncert „Symfonia wdzięczności”

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert pełen wzruszeń, ciepła i pięknych emocji. Już 22 maja o godzinie 18:00 w MCK Za Pilicą wystąpią wokaliści MCK pod kierunkiem Anny Gnatek. Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze utwory o miłości, wdzięczności i bliskości dla najbliższych. W programie znajdą się między innymi: „Ktoś do kochania” Doroty Osińskiej, „Dłoń” Natalii Kukulskiej, „Cudownych rodziców mam” Urszuli Sipińskiej, „Do kołyski” zespołu Dżem czy „Dla mamy” Korteza. 



Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij