Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 13

Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 13  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim mieszczącej się przy ulicy J. U. Niemcewicza 50/56  odbył się 14 marca br.


Na gości  czekało wiele ciekawych atrakcji. Szkolna grupa taneczna zaprezentowała swoje możliwości  taneczne do melodii znanych przebojów. Szkolni siatkarze pokazali przyszłym uczniom jak wygląda trening siatkarski. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się doświadczenia wykonywane w szkolnej pracowni przyrodniczej. Przedszkolaki mogły również uczestniczyć w ciekawych zajęciach terapii logopedycznej, zajęciach manualnych prezentowanych przez świetlicę szkolną i nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej. Nie mniejsze powodzenie miała  aktywna ścieżka zdrowia, na której młodzi goście mogli sprawdzić swoją kondycję i sprawność fizyczną.

Źródło: SP nr 13

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij