Wyłączenie latarni związane jest z prowadzonymi pracami przy budowie kanalizacji deszczowej w ramach realizowanego zadania pn. „Rozbudowa drogi krajowej nr 48 w Tomaszowie Mazowieckim na odcinku od drogi ekspresowej S8 do ul. Wysokiej”.
Czasowe wyłączenie oświetlenia ulicznego na odcinku drogi ekspresowej S8 do ul. Wysokiej
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów „ERBEDIM” Sp. z o.o. informuje, że od 8 maja 2026 r. nastąpi czasowe wyłączenie oświetlenia ulicznego na odcinku od ul. Wysokiej do węzła S8.
Źródło: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów "ERBEDIM" Sp. z o.o.
