Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Arena dla dzieci

Przed nami Letnie Zawody Łyżwiarstwa Szybkiego im. Marka Łakomskiego o Puchar Prezydenta Miasta. Zapraszamy do wzięcia w nich udziału i kibicowania już 30-31 lipca do Areny Lodowej o godzinie 10.

To wyjątkowe, bezpłatne zawody, które będą świetną okazją na sportową rywalizację wśród najmłodszych zawodników z Tomaszowa Mazowieckiego. Zmierzą się oni w 8 kategoriach na 4 dystansach.

Każdy z zawodników otrzyma medal pamiątkowy, a najlepsi będą rywalizować o nagrody główne - rowery!

Tegoroczna edycja zawodów odbędzie się ku pamięci utalentowanego, byłego łyżwiarza, wieloletniego działacza i Prezesa Klubu Sportowego Arena - Marka Łakomskiego, którego z bólem serca pożegnaliśmy w tym roku.

Zapisów należy dokonywać wyłącznie drogą elektroniczną na adres zawody@arenalodowa.pl w tytule wiadomości wpisując: „Letnie zawody o Puchar Prezydenta Miasta im. Marka Łakomskiego” wraz z załączonym formularzem zgłoszeniowym, dostępnym na stronie Areny Lodowej w zakładce Zawody.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 27 lipca 2022 r.

Zachęcamy do kibicowania młodym panczenistom. Zapraszamy!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij